سوالات متداول

کفپوش بتنی

کفپوش های بتنی در چه ضخامتهایی تولیدمی شوند ؟

کفپوش ها عموما در ضخامت های ۶ و ۸ سانت تولید می شود .

کفپوش های بتنی دارای چه ابعادی هستند؟

بر اساس جدول بالا ، کفپوش ها در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شوند که می توانید جزئیات آن را در جدول ببینید

جدول بتنی

چه عواملی بر قیمت جدول بتنی موثرند؟

قیمت نهایی جدول بتنی به مواردی چون عیار سیمان مصرفی، اندازه جدول، ضخامت، رنگ و نوع آن بستگی فراوانی دارد. همچنین هزینه باربری، نوع وسیله حمل و نقل و تعداد جدول بتنی از دیگر مواردی است که در قیمت این قطعات بتنی تاثیر می‌گذارد.

مزایای استفاده از جدول بتنی چیست؟

مقاومت بالا در برابر شکستگی (با دوام و مستحکم)

کاربرد‌های جدول بتنی چیست؟

دیواره کانال‌های انتقال آب فاضلاب و جوی به منظور هدایت آب‌های سطحی به عنوان یک عنصر مرز‌بندی بین وسایل نقلیه جداسازی فضاهای سبز از مسیر تردد زیباسازی فضاهای شهری استفاده به عنوان ناودان در سیستم زهکشی در ساختار جاده آب‌رو کانیو ساخت سکوهای پمپ بنزین جدول کنار خیابان

بلوک سیمانی

چه محدودیتی جهت استفاده از بلوک سیمانی سبک در دهنه ها و چیدمان بلوک در ارتفاعات دارد؟

طبق صفحه ۶۴ آیین نامه باید بگوییم حداکثر طول مجاز دیوار یا تیغه عبارت است از ۴۰ برابر ضخامت دیوار و یا تیغه؛ هر کدام که کمتر باشد. حداکثر ارتفاع مجاز چیدمان بلوک سیمانی نباید از ۳.۵ متر از کف تجاوز کند. در صورتی که از وال پست استفاده شوند دستورالعمل فوق تغییر پیدا می کند.

بلوک سیمانی چیست؟ و چه تفاوتی با سفال دارد؟

طبق مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان باید گفت ضریب هدایت حرارتی سفال بین ۱تا ۱.۳۵ وات بر متر درجه کلوین می باشد. این در حالی است که ضریب هدایت حرارتی بلوک سیمانی سبک تقریباً ۰.۱۷ می باشد. بعبارت‌دیگر بلوک سیمانی سبک ۶ برابر از سفال عایق حرارت می باشد. از دیگر فواید استفاده از بلوک های سیمانی سبک می توان به پایین آوردن وزن مرده ساختمان اشاره کرد همچنین از نظر صرفه جویی اقتصادی و سرعت اجرای آن تقریباً دو برابر می باشد. همچنین بلوک های سیمانی سبک را می توان با شیار بندی داخل آن به جهت عبور تاسیسات استفاده کرد. این در حالی است که در سفال مشکل خرد شدن و شکستن را بیش از حد داریم ؛ همچنین در بلوکهای سبک سه جداره به این نکته می‌توان اشاره کرد کاملا عایق صدا و صوت بوده و کمترین میزان انتقال حرارت و صوت را بین دو طرف دیوار مشاهده می کنیم.

آیا میتوان روی بلوک سیمانی سبک؛ نمای سنگ استفاده کرد؟

استفاده از سنگ روی بلوک سیمانی هیچ مشکلی ندارد ضخامت جداره بلوک سیمانی بیشتر از ۲۵ میلیمتر است و استحکام بسیار عالی برای چیدمان نمای سنگ بر روی آن را دارند.

نیوجرسی بتنی

مزایای استفاده از حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی) چیست؟

مزایای استفاده از حفاظ‌های بتنی عبارتند از: نصب آسان و سریع، قابلیت تعویض در صورت آسیب دیدن و خرابی، مناسب برای طیف گسترده ای از پروژه‌ها، صرفه جویی در هزینه‌ها و نگهداری آن.

قیمت حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی) به چه عواملی بستگی دارد؟

برای خرید نیوجرسی‌های بتنی باید طول، ارتفاع، وزن، عیار و میلگرد مصرفی را مشخص سازید علاوه بر این کیفیت متریال مصرفی مورد استفاده، مکان تحویل، نوع وسیله نقلیه می‌تواند در پرداختی اثر داشته باشد.

کاربردهای حفاظ‌های بتنی چیست؟

حفاظ‌های بتنی پیش ساخته به عنوان یک مانع بتنی بیشترین کاربرد را در تغییر مسیر ترافیک، محافظت از کاربران و ایجاد مانع بین خطوط ترافیک را دارند.

دیوار پیش ساخته بتنی

۱. اجزای استفاده شده در ساخت دیوارهای پیش ساخته بتنی چه چیز هایی هستند؟

سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد

۲. چه عواملی بر قیمت دیوار بتن پیش ساخته تاثیر می گذارند؟

ضخامت، اندازه، کاربرد و نوع دیوار پیش‌ساخته، هزینه حمل و نقل، مواد مصرفی برای نصب و کارگران حرفه‌ای

۳. ابعاد و ضخامت دیوارهای پیش ساخته بتنی چقدر است؟

دیوارهای پیش ساخته از نظر ضخامت، سایز و ابعاد نیز تنوع خوبی دارند و شما می‌توانید آن‌ها را با ضخامت مختلف در بازار بیابید. این دیوار‌ها متناسب با طرح و مدل خود ضخامت مختلفی دارند. شما میتوانید دیوار پیش ساخته بتنی مورد نظر خود را به شرکت تابش بتن سفارش دهید.طول دیوارهای پیش ساخته نیز متغیر بوده و اغلب مطابق با درخواست مشتری تولید می‌شود. اما به طور رایج حدود ۴ متر طول دارند. همچنین عرض آن‌ها نیز ابعاد ثابتی ندارد و علاوه‌بر ابعاد درخواست مشتری، در ارتفاع ۱.۲۰, ۲۴۰ متر نیز به صورت آماده در دسترس قرار دارند.

سنگدال ترافیکی

سنگدال بتنی در چند سایز تولید می شود ؟

سندال ترافیکی بتنی در ۴ سایز تولید می شود که در جدول بالا به طور کامل شرح داده شده است

سنگدال ها با چه عیار سیمانی تولید می شوند ؟

تمامی محصولات پرشین بتن جم با عیار سیمان ۴۰۰ تولید می شود .

image

برای اطلاعات بیشتر و سوالات فنی با ما در ارتباط باشید

با ما در ارتباط باشید

| شماره تماس: 3-02146060140

image
shape
shape