نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی

از تولیدات اصلی شرکت پرشین بتن جم موانع پیش ساخته مفصلی یا به اصطلاح نیوجرسی مفصلی است،که دارای کاربردهای متعدد از قبیل ایمن سازی سطح معابر، جداسازی خطوط، استفاده در دوربرگردان ها، کنارجاده های فرعی و مسیریابی ترافیکی می باشد.این قطعه در شرکت پرشین بتن جم، با بهره گیری از فناوری بتن های توانمند کنترل کیفیت مقیم و همکاری متخصصین این عرصه از جمله انجمن بتن ایران، مرکز تحقیقات بتن وزارت راه، مسکن و شهرسازی و اساتید محترم تکنولوژی بتن در حال ساخت می باشد.

قطعات نیوجرسی این شرکت از نوع بتن مسلح (بتن آرمه ) و دارای اتصال مفصلی جهت سهولت در نصب و اطمینان از سطح ضربه گیری و عدم جابه جایی حین ضربه می باشد که در تولید آن ها از میلگرد با تنش تسلیم بالا و مفصل های پر مقاومت استفاده شده و این امر به صورت مداوم توسط مرکز پژوهش های متالوژی رازی آزمایش و بررسی می گردد.

بدلیل اینکه عملکرد مناسب اتصال مفصلی وابسته به نحوه نصب انبرها درون قطعه است، این انبرها در دو سر نیوجرسی با 4رشته آرماتور پرمقاومت به یکدیگر متصل شده اند.

شرکت پرشین بتن جم با دارا بودن تجهیزات و ماشین آلات مدرن جهت انتقال و بارگیری قطعات و دارا بودن توانایی تولید روزانه 600 متر نیوجرسی در ابعاد 3،4،6 متر آمادگی ساخت، عرضه و نصب این قطعات را با بهترین کیفیت ممکن دارا است

01

وزن مخصوص

وزن مخصوص 2170 کیلوگرم بر متر مکعب

02

مقاومت فشاری

مقاومت فشاری 28 روز بالای 30 مگاپاسکال

image

مشخصات فنی

مانع بتنی ( نیوجرسی )

تاییدیه مفصل نیوجرسی با استاندارد GS20-MN5 از مرکز تحقیقات مسکن

نتایج آزمایش داخلی نیوجرسی بتنی فصلی در محل آزمایشگاه پرشین بتن

image
تیزر معرفی نیوجرسی بتنی
image
موشن گرافیک نیوجرسی بتنی
مراحل کار

مراحل تولید نیوجرسی بتنی

آیکون png
گام اول

گام اول

ابتدا مش های داخل قالب نیوجرسی آماده سازی می شود و در داخل قالب قرارد اده می شود.

آیکون png
گام دوم

گام دوم

سپس اتصالات مانند بولت و مهره بسته می شود.

آیکون png
گام سوم

گام سوم

عملیات بتن ریزی آغاز می گردد ، استفاده از مواد شیمیایی بتن مانند فوق روان کننده ها در مقاومت فشاری نیوجرسی بسیار موثر است .

آیکون png
گام چهارم

گام چهارم

بعد از کیورینگ ( معمولا زمانی بین یک الی 3 روز برای خشک شدن نیوجرسی ها زمان نیاز است ) درپوشهای انتهایی قالب نیوجرسی باز شده ، نیوجرسی را از قالب جدا می نماییم.

بسته بندی و حمل نقل

3 مدل نیوجرسی بتنی پر مصرف در کشور

image
سایز(mm) وزن(kg) مشخصات ظرفیت تریلی(عدد)
1000*700*6000 5000 نیوجرسی 4
1000*700*4000 3200 نیوجرسی 6
1000*700*4000 1700 ابتدا و انتها 6
سوالات متداول
مزایای استفاده از حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی) چیست؟

مزایای استفاده از حفاظ‌های بتنی عبارتند از: نصب آسان و سریع، قابلیت تعویض در صورت آسیب دیدن و خرابی، مناسب برای طیف گسترده ای از پروژه‌ها، صرفه جویی در هزینه‌ها و نگهداری آن.

قیمت حفاظ‌های بتنی (نیوجرسی) به چه عواملی بستگی دارد؟

برای خرید نیوجرسی‌های بتنی باید طول، ارتفاع، وزن، عیار و میلگرد مصرفی را مشخص سازید علاوه بر این کیفیت متریال مصرفی مورد استفاده، مکان تحویل، نوع وسیله نقلیه می‌تواند در پرداختی اثر داشته باشد.

کاربردهای حفاظ‌های بتنی چیست؟

حفاظ‌های بتنی پیش ساخته به عنوان یک مانع بتنی بیشترین کاربرد را در تغییر مسیر ترافیک، محافظت از کاربران و ایجاد مانع بین خطوط ترافیک را دارند.