ورود عضویت

ورود به حساب خود

نام کاربری *
رمز عبور*
مرا به خاطر بسپار

حساب کاربری بسازید

نام *
نام کاربری *
رمز عبور*
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل*
کد امنیتی *

 

پرشین بتن جم از مجموعه شرکت های وابسته به صنایع تولیدی پیشرو است.این گروه شامل شرکت های تولیدی شن و ماسه، بتن و فرآورده های بتنی بهار شهریار، ستاره شهریار و پرشین بتن جم می باشد.

واحدهای تولید،شستشو و دانه بندی شن و ماسه این گروه با سابقه قریب به سه دهه نقش بسزایی در تولید و عرضه انواع شن و ماسه مطابق با استانداردهای ملی در شهریار و سطح استان تهران و استان البرز و حومه ایفا نموده است. شرکت های این گروه از اعضای فعال و باسابقه انجمن صنفی تولید کنندگان  شن و ماسه استان تهران و انجمن بتن ایران می باشند.

همچنین واحد تولید بتن آماده و فرآورده های بتنی پیش ساخته این گروه با نام تجاری پرشین بتن جم با بهره گیری از تجربه و توان مدیریتی گروه و استفاده از مواد و مصالح بسیار باکیفیت و استاندارد تولید شده در گروه صنایع تولیدی پیشرو و شیوه ها و ماشین آلات نوین تولیدات قطعات بتنی در زمینی بالغ بر 10 هکتار در منطقه شهریار و قدس (قطب اصلی کارخانه های تولید شن و ماسه باکیفیت استان تهران) واقع شده است و دارای 5 خط تولید مستقل می باشد که علاوه بر تثبیت و کنترل و ارتقا کیفیت مواد اولیه گام بلندی در کاهش قیمت تمام شده تولیدات خود برداشته است و با تولید و عرضه انواع فرآورده های بتنی پیش ساخته ( انواع بلوک سبک و سنگین، کفپوش بتنی و جداول بتنی خیس متراکم و ویبره پرس خشک و دالهای بتنی پیش تنیده و...) آماده است در این عرصه  خدمات خود را با توجه به دو اصل پیش گفته (ارتقا کیفیت و کاهش قیمت) به مصرف کنندگان محترم ارائه نماید.

خطوط تولید این شرکت با بهره گیری از دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک مجهز به سیستم عمل آوری خودکار قطعات بتنی و واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه مستقر کنترل کیفیت انواع قطعات بتنی پیش ساخته شده را زیر نظر کادر مجرب آزمایشگاهی که جملگی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و اعضای سازمان نظام مهندسی استان تهران می باشند، تولید و روانه بازار می نماید. بلوک های سبک این واحد مطابق با مبحث 19 مقررات ملی ساختمان و آیین نامه های نوین ساختمانی بوده و در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و سبک سازی سازه های شهری و صنعتی عرضه شده که خوشبختانه با استقبال مصرف کنندگان محترم مواجه شده است.

ضمنا شرکت تولیدی پرشین بتن جم از تولید کنندگان مورد تأیید حوزه معاونت فنی عمرانی شهرداری تهران می باشد.

 

 

طراحی سایت و بهینه ساری سایت توسط اینتن